Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

tu jesteś:strona główna > firma: technologie

Technologie

Podczas pracy przy drzewach wykorzystujemy własne 4 podnośniki samochodowe (18-25 m), posługujemy się również metodą alpinistyczną (praca z lin). Do uporządkowania terenu po ścince lub pielęgnacji drzew, używamy 2 frezarek do pni, 3 rębarek oraz 2 recyklerów oferując usługi rozdrabniania gałęzi, konarów oraz całych drzew do średnicy 900 mm, a także innych odpadów w postaci karp korzeniowych. Tam, gdzie tylko jest to możliwe wykorzystywane są profesjonalne maszyny ogrodnicze i rolnicze (kosiarki, glebogryzarki, mikrociągniki i ciągniki z osprzętem). Wszystkie prace wykonujemy z pełnym zabezpieczeniem BHP. Oprócz kompleksowej obsługi zieleni obejmującej pielęgnacje drzew i krzewów, leczenie drzew, sadzenie drzew i krzewów, zajmujemy się również ręcznym oczyszczaniem oraz utrzymaniem zimowym terenów komunalnych, wykorzystując to tych celów specjalnie przygotowane samochody, ciągniki wraz z odpowiednim osprzętem oraz inne narzędzia do wykonywania tych czynności.

Nasi technicy serwisu terenowego maszyn Bandit posiadają wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia do szybkiego diagnozowania i usuwania problemów. Dysponują 3 samochodami serwisowymi.

Od roku 2006 rozszerzyliśmy nasze działania o recykling odpadów organicznych wykorzystując do tych celów posiadane 2 recyklery.

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy również profesjonalną produkcję dekoracyjnych zrębków, do której wykorzystujemy recykler Bandit Beast wraz z osprzętem do barwienia Color Critter.

Galeria zdjęć

kliknij w miniaturkę aby powiększyć zdjęcie

wsteczgóra