Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

Maszyny Bandit Industries

Model 2590 Track

Model 2590 Track Model 2590 Track to wysoko wydajna, wyposażona gąsienicowy układ samobieżny biomasowa rębarka do całych drzew, akceptująca materiał do maks. średnicy 560 mm. Jednostka ta cechuje się obszerną gardzielą o wymiarach 667 x 762 [mm], może przetworzyć nawet 65 ton materiału na godzinę i jest w stanie wypełnić 16 metrową przyczepę w czasie poniżej 30 minut. Model 2590 Track występuje z silnikami o mocy od 440 KM do mocy 600 KM. Jednostka ta jest idealną maszyną do mobilnego rozdrabniania gałęzi, wierzchołków oraz całych drzew na dużych powierzchniach przygotowywanych pod inwestycje drogowe i infrastrukturalne. Wyposażona w kabinę oraz własny ładowacz hydrauliczny umożliwia samodzielną pracę redukując koszty związane z dowożeniem, zrywką oraz podawaniem materiału, które ponosi się w przypadku rębaków pozbawionych tych cech konstrukcyjnych.

Stacjonarny kanał wyrzutowy z hydraulicznie sterowanym w płaszczyźnie pionowej i poziomej deflektorem stanowią standard wyposażenia. Ten system pozwala na precyzyjne wypełnienie obszernych przyczep na zrębki, redukując koszty transportu oraz zwiększając wydajność.

Duży bęben o wymiarach 940 x 762 [mm] może być wyposażony w noże stałego mocowania lub zaciskowe z możliwością regulacji wysuwu ostrza. Noże zaciskowe umożliwiają ustawienie wysuwu ostrza w celu otrzymania różnych wymiarów zrębków, przez co możemy dostosować produkt końcowy do wymagań specyfikacji odbiorcy lub warunków aplikacji.

Model 2590 Track może występować również jako zdalnie sterowana jednostka samobieżna bez kabiny i ładowacza. Tego typu kompletacja może być sterowana zdalnie z wykorzystaniem radio-pilota z dowolnego miejsca na ziemi w promieniu około 15m od maszyny lub z kabiny zewnętrznej ładowarki.

Układ samobieżny podobnie jak w przypadku maszyn innego typu, niewyobrażalnie zwiększa wydajność rębaka w trudnych warunkach terenowych. Urządzenie jest w stanie bez większych trudności wjechać w „miękki” teren, swobodnie poruszać się docierając sprawnie w zasięg składowanego materiału, a następnie błyskawicznie rozdrobnić go. Warto zaznaczyć, że ogranicza się przy okazji pewną ilość zanieczyszczeń (np. ziemi, piasku, błota), które przenikają do materiału podczas zrywki – eliminując ten etap dzięki jednostce samobieżnej zrębkujemy znacznie czystszy materiał, bezpośrednio na miejscu.

Zadzwoń już dziś do nas lub do lokalnego dealera Bandit w celu uzyskania dodatkowych informacji, aby dowiedzieć się dlaczego 2590 będzie idealny dla Twoich potrzeb!

Model 2590 Track

Wymiary 
Szerokość3,3 m
Wysokość3,6 m
Długość9,5 m
Masa31,2 t (zależnie od opcji silnika oraz wyposażenia)
Układ Jezdny  
TypCaterpillar 320L
Rozmiar600 mm
Stalowy Zbiornik Paliwa492 l
Zbiornik Oleju Hydraulicznego322 l
Układ Podający(2) poziome walce podające
Wymiary Górnego Walca Podającego dł. 914 x śr. 685 [mm]
Wymiary Dolnego Walca Podającegodł. 914 x śr. 270 [mm]
Transporter PodającyPrzenośnik listwowy o długości 3,04m
Maks. Dopuszczana Średnica Materiału560 mm
Gardziel667 x 762 [mm]
Układ Rozdrabniający 
Bęben Nożowy940 x 762 [mm]
Kieszenie Noży(6) kiszeni nożowych, wyposażonych w noże (1) 5/8" x 5 1/2" x 10" mocowane na stałe lub zaciskowe z regulacją wysuwu
Prędkość Posuwu37 m/min
Układ WyrzutowyStacjonarny Kanał Wyrzutowy z Hydraulicznie Sterowanym Deflektorem w Pionie i Poziomie
Układ ElektrycznyOświetlenie jezdne, Światło Ostrzegawcze
Inne WyposażenieKabina Operatora oraz Ładowacz Hydrauliczny
 • Specjalny Kolor Powłoki Lakierniczej
 • Sprzegło Hydrauliczne PT lub Twin Disc
 • Ładowacz wraz z Kabiną
 • Zdalne Sterowanie Radiowe
 • Gąsienicowy Układ Samobieżny
 • Klimatyzacja dla Maszyny Wyposażonej w Kabinę
ProducentModelMocTyp
CaterpillarC11-385385 (Tier 3)Diesel
CaterpillarC13-440440 (Tier 3)Diesel
CumminsQSM-11400 (Tier 3)Diesel
John Deere6090HF485375 (Tier 3)Diesel
John Deere6135HF485525 (Tier 3)Diesel
NazwaKolor
Żółty „Bandit” (Uretan)
Czarny (Uretan)
Zielony (Uretan)
Pomarańczowy Ostrzegawczy (Uretan)
Żółty „Caterpillar” (Uretan)
Biały (Uretan)

wsteczgóra