Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

Maszyny Bandit Industries

Model 2450

Model 2450 Wprowadzony w 2009 Model 2450XP wyposażony jest w szereg podobnych elementów konstrukcyjnych, które odnajdujemy w popularnym Modelu 2150XP, jak również pewne dodatkowe cechy. Standardowo oferowana jest mocniejsza jednostka napędowa - wysokoprężny silnik Kubota o mocy 44,2KM z turbodoładowaniem, który zapewnia maksymalny moment obrotowy przy frezowaniu największych pni. Napęd na wszystkie cztery koła, jest również nieocenioną zaletą tej maszyny, która czyni ten model najlepszym pod względem walorów układu jezdnego w swojej klasie. Doskonała flotacja kół jezdnych dodaje jednostce stabilizacji przy poruszaniu się po miękkim lub nierównym terenie.

Model 2450XP cechuje również niezwykle duży zakres ruchu wahadłowego wysięgnika głowicy frezowej (swing), który wynosi aż 1,3m i jest największy w tej klasie. Tak szeroki zakres roboczy ruchu wahadłowego głowicy frezowej zwiększa wydajność maszyny, ponieważ redukuje ilość zmian pozycji podczas frezowania większej średnicy pni.

Zdalny sterownik radiowy wraz z systemem przewodowym dostępny jest w opcji poprawiając widoczność podczas frezowania. Wszystkie funkcje urządzenia frezującego oraz lemiesza (Jeśli występuje) mogą być zdalnie kontrolowane.

Wysokiej jakości lemiesz (pług) jest również elementem wyposażenia opcjonalnego, który ułatwia oczyszczanie i niwelowanie terenu po frezowaniu, redukując czas poświęcany zwykle na ręczne wykonanie tych czynności.

Model 2450XP jest budowany wg. standardów najwyższej jakości, których oczekujesz od produktów Bandit Industries. Staramy budować się wszystkie nasze jednostki z najlepszych podzespołów, dzięki czemu frezarki Bandit charakteryzują się dłuższą żywotnością oraz wysoką wartością na rynku wtórnym. Dowiedz się więcej na temat Modelu 2450XP, kontaktując się z lokalnym dealerem lub producentem Bandit Industries, Inc.

Model 2450

Wymiary
Szerokość0,9 m
Wysokość1,3 m
Długość2,7 m
Masa750 kg
Układ jezdny (6) 8.5 x 10, 4, (napęd 4x4 koła)
Stalowy Zbiornik Paliwa32 l
Stalowy Zbiornik Oleju Hydr.32 l
Ruch Wahadła („Swing”)1270 mm
Głębokość Frezowania340 mm
Wysokość Frezowania890 mm
Ilość Frezów20
Średnica Tarczy Frezującej533 mm
Grubość Tarczy Frezującej25 mm
Układ Napędu TarczyPasowy (zabezpieczony sprzęgłem rozłącznym – napinacz pasów)
Układ SamobieżnyHydrauliczny, Napęd na Przednią Oś
Regulator Prędkości JazdyStandard wyposażenia
Regulator Prędkości „Swingu”Standard wyposażenia
 • Specjalny Kolor Powłoki Lakierniczej
 • Zdalny Sterownik Radiowy
 • Hydraulicznie Sterowany Lemiesz (Pług)
ProducentModelMocTyp
KubotaV1505T44.2 (Tier 4i)Diesel
NazwaKolor
Żółty „Bandit” (Uretan)
Czarny (Uretan)
Zielony (Uretan)
Pomarańczowy Ostrzegawczy (Uretan)
Żółty „Caterpillar” (Uretan)
Biały (Uretan)
wsteczgóra