Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

Maszyny Bandit Industries

Model 2150

Model 2150 Ta mocna i kompaktowa frezarka do pni drzew jest idealną maszyną dla zakładów pielęgnujących zieleń wysoką ,służb drogowych i komunalnych oraz wypożyczalni sprzętu ogrodniczego, poszukujących niezawodnej i doskonałej do manewrowania, samobieżnej frezarki. Ostatnie zmiany wprowadzone w tej jednostce, czynią ją najbardziej wszechstronną frezarką do pni dostępną w swojej klasie. Model 2150XP oferuje obecnie silniki do mocy 38 KM i jest wyposażony w system frez obrotowych nowego typu GREENTEETH®.

Model 2150XP może zostać wyposażony w jedną z trzech opcji układu jezdnego (z 2-osiowy napędem na przednie koła oraz zwrotnicą o małym promieniu skrętu, 1-osiowy z bliźniaczym kołem podporowymi wyposażony w zwrotnice o minimalnym promieniu skrętu, 2-osiowy z napędem na wszystkie 4 koła i standardową zwrotnicą.)

2-osiowy Model 2150XP z napędem na przednie koła oraz zwrotnicą o małym promieniu skrętu posiada ustawiony pionowo ponad skrętną osią silnik hydrauliczny, który zastąpił standardową zwrotnicę z systemem siłowników hydraulicznych. Rozwiązanie to pozwala na łatwiejsze manewrowanie jednostką 2150XP i szybszy skręt, w porównaniu z innymi frezarkami w tej klasie. Czas spędzony na przemieszczaniu maszyny i ustawianiu jej w miejscu pracy jest wyraźnie zredukowany, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności.

1-osiowy Model 2150XP z napędem na przednią oś i bliźniaczym kołem podporowymi wyposażonym w zwrotnice o minimalnym promieniu skrętu jest szczególnie popularny w Europie. Ta wersja, cechująca się minimalnym promieniu skrętu, jeszcze bardziej zwiększa zdolność do manewrowania 2150XP, umożliwiając szybkie skierowanie maszyny w dowolnym kierunku. Ustawienie maszyny na miejscu pracy jest szybkie i bardzo proste.

Jeśli działasz zwykle w warunkach nierównego i miękkiego terenu , Model 2150XP z napędem na wszystkie koła (4x4) będzie idealny dla ciebie. Tego typu układ jezdny znacząco zwiększa moc układu jezdnego jednostki, umożliwiając sprawne poruszanie się w trudnym terenie. Oś skrętna Modelu 2150XP wyposażona w siłowniki hydrauliczne zapewnia możliwie mały jak dla tego typu systemów promień skrętu.

Wyraźnie zwiększono również flotację opon Modelu 2150XP, zwiększając ogólną zdolną do poruszania się tej jednostki. Bliźniacze koła stanowią obecnie standard wyposażenia dla wszystkich opcji jednostek napędowych, zwiększając stabilność maszyny.

Popularną opcją dostępną dla Modelu 2150XP jest zdalny sterownik radiowy z możliwością sterowania przewodowego w razie potrzeby. Operator może kontrolować wszystkie funkcje urządzenia frezującego z dala od kurzu oraz hałasu miejsca frezowania.

Model 2150

Wymiary
Szerokość0,9 m
Wysokość1,3 m
Długość2,7 m
Masa750 kg
Układ jezdny 4( koła) x 570 X 8" 4 dla (napęd 4x4 koła), 4( koła) x 20.5 X 8" 10 dla, (napęd 2 koła), (bliżniacze opony na przedniej osi standard
Stalowy Zbiornik Paliwa32 l
Stalowy Zbiornik Oleju Hydr.32 l
Ruch Wahadła („Swing”)1270 mm
Głębokość Frezowania340 mm
Wysokość Frezowania890 mm
Ilość Frezów20
Średnica Tarczy Frezującej533 mm
Grubość Tarczy Frezującej25 mm
Układ Napędu TarczyPasowy (zabezpieczony sprzęgłem rozłącznym – napinacz pasów)
Układ SamobieżnyHydrauliczny, Napęd na Przednią Oś
Regulator Prędkości JazdyStandard wyposażenia
Regulator Prędkości „Swingu”Standard wyposażenia
 • Specjalny Kolor Powłoki Lakierniczej
 • Tachometr
 • Zdalny Sterownik Radiowy
 • Zestaw Testowy Ciśnienia Hydraulicznego
 • Wysuwna Oś tylna z Kotwą
 • Hydraulicznie Sterowany Lemiesz (Pług)
 • System Supersweep
 • Napęd 4x4
ProducentModelMocTyp
KohlerCH740S27Benzyna
KohlerCH930S38Benzyna
Briggs & Stratton613477-BS35Benzyna
CaterpillarC1.534 (Tier 3)Diesel
KubotaV150535.1 (Tier 4i)Diesel
NazwaKolor
Żółty „Bandit” (Uretan)
Czarny (Uretan)
Zielony (Uretan)
Pomarańczowy Ostrzegawczy (Uretan)
Żółty „Caterpillar” (Uretan)
Biały (Uretan)
wsteczgóra