Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

tu jesteś:strona główna >maszyny bandit industries >Maszyny do recyklingu > Beast Model 2680 Electric

Maszyny Bandit Industries

Beast Model 2680 Electric

Beast Model 2680 Electric Model 2680 Electric to niezwykle wydajna, wszechstronna i ekonomiczna maszyna, która doskonale sprawdzi się w układzie stacjonarnej pracy na placach składowych tartaków, mniejszych elektrowni i elektrociepłowni, składowisk odpadów komunalnych oraz na innych obiektach, które będą posiadały odpowiednie warunki dla przyłącza elektrycznego. Ta jednostka standardowo oferuje rozwarcie gardzieli o przekroju 24”x 52” (610x1524 [mm]) oraz silniki elektryczne WEG o mocy z przedziału od 300 do 400 KM. Model 2680 może zostać wyposażony w wiele różnych opcji wymiennych sit oraz frezów, które pozwolą dostosować maszynę do danego typu przetwarzanego materiału. Elektryczna wersja 2680 posiada wystarczający potencjał do w pełni przemysłowych zastosowań.

Model 2680 posiada charakterystyczny dla recyklerów Beast opatentowany układ młyna “Cuttermill”, który rozdrabnia materiał zasadniczo poprzez cięcie lub łupanie w przeciwieństwie do miażdżenia tradycyjnych młotkowych rozdrabniaczy. Ten system w połączeniu z szybkoobrotowym układem napędu, pozwala jednostce 2680 łatwo rozdrabniać materiał o większej średnicy. Gałęzie, kłody, całe drzewa, karpy korzeniowe, odpady z pozyskiwania drewna, odpady z oczyszczania powierzchni leśnych, drewno poużytkowe, podkłady kolejowe, drewniane słupy telefoniczne, odpady tartaczne, palety, kompost, drewno okorkowe, drewno kawałkowe nie stanowią żadnego problemu dla Modelu 2680. Ta jednostka jest szczególnie efektywna przy przetwarzaniu różnorodnych małowartościowych materiałów w pełnowartościowe produkty jak kompost, barwiony mulcz, biomasa, ściółka dla zwierząt itp. Model 2680 standardowo oferowany jest ze zdalnym sterownikiem przewodowym i opcjonalnie może być wyposażony w sterowniki radiowy, ,który pozwala na bardziej swobodną obsługę urządzenia z kabiny ładowarki lub innych zdalnych lokacji. Pamiętaj o sprawdzeniu kilku popularnych opcji ponadstandardowych oferowanych dla Modelu 2680, aby dostosować jednostkę do własnych wymagań. Opcje te obejmują kilka elementów stanowiących standard Modelu 3680, hydrauliczny wyrzutnik do załadunku środków transportu przez przednią burtę. Dla wszystkich tych, którzy koncentrują się na rozdrabnianiu palet, lekkich odpadów zielonych lub gałęzi dostępna jest w opcji głowica Dragon’s Head wykorzystująca układ 30 specjalnych elementów roboczych. Obecnie coraz więcej modeli 2680 z napędem elektrycznym zostaje wyposażonych w pakiet nożowy do produkcji biotrociny w celu przygotowania bardzo drobnego produktu do produkcji peletu lub biomasy o idealnej charakterystyce do współspalania.

Elektryczna wersja modelu 2680 w standardowej kompletacji posiada oprócz zasadniczego silnika elektrycznego napędzającego układ rozdrabniający również dodatkowy odrębny silnik elektryczny o mocy 50 KM do napędu układu hydraulicznego, stanowi on dodatkowy zastrzyk mocy w porównaniu z jednostką wysokoprężną, która zasila z jednego źródła zarówno układ rozdrabniający jaki i cały układ hydrauliczny maszyny. W pakiet elektrycznej jednostki wchodzi soft-start głównego silnika oraz panel rozruchowy dodatkowego silnika układu hydraulicznego. Jednostka elektryczna posiada również układ pomocniczej pompy hydraulicznej zasilanej z akumulatora, co umożliwia przygotowanie maszyny do transportu albo do pracy lub przeprowadzenia obsługi i konserwacji - bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania, możemy operować hydrauliczną podporą przednią, rozkładaniem/składaniem przenośnika wyrzutowego, wciągarką do wymiany sit, unoszeniem walca podającego i zabezpieczaniem go w pozycji uniesionej.

Beast Model 2680 Electric

Ogólne wymiary 
Szerokość2,6m
Wysokość4,0m
Długość9,7m
Masa16 t (zależnie od opcji silnika oraz wyposażenia)
Układ Jezdny (Oś)2 osie resorowane, 11,3 t
HamulcePneumatyczne
Opony/Felgi(4) 315/80R 22.5" opony/aluminiowa felga
Podpora PrzedniaHydrauliczna
Pojemność Zbiornika oleju Hydraulicznego530 l z aluminiowym wskaźnikiem poziomu oleju
Zaczepoczkowy, 75 mm
Transporter Podający4114 x 1524 [mm]
Układ Podający 
Walec Podający609 x 1524 [mm]
Gardziel609 x 1524 [mm]
Głowica Frezowa1067 x 1600 [mm]
Przenośnik Wyrzutowy5486 x 1220[mm], stała prędkość, taśma gumowa taśma (z ostrygami) (w opcji dłuższy, składany do transportu)
Wysokość Wyrzutu3,75 m (wysokość dla standardowego przenośnika wyrzutowego)
Zdalny Sterownik PrzewodowyZdalny Sterownik Przewodowy (Sterowanie funkcjami układu podającego, awaryjne zatrzymanie
 • Specjalny Kolor Powłoki Lakierniczej
 • Głowica Magnetyczna wraz ze Stalowym Fartuchem
 • Kompresor Powietrza
 • Hydrauliczny Wyrzutnik
 • Składany do transportu Przenośnik Wyrzutowy 9144mm (wysokość wyrzutu 5,3m)
 • Zdalny sterownik Radiowy
 • Skrzydła Burt Przenośnika Wyrzutowego
 • Zaczep Sprzegu Siodłowego
 • Głowica Młotkowa „Dragonhead” wyposażona w 30 młotków
ProducentModelMocTyp
WEG30018ES3GKD580Z300HPElektryczny
WEG40018ES3GKD580Z400HPElektryczny
NazwaKolor
Żółty „Bandit” (Uretan)
Czarny (Uretan)
Zielony (Uretan)
Pomarańczowy Ostrzegawczy (Uretan)
Żółty „Caterpillar” (Uretan)
Biały (Uretan)
wsteczgóra