Aktualności

 • 06.07.2018

  Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Usługa w zakresie wykonania badań dotyczących zgodności z określonymi wymogami lub normami oraz certyfikacja sześciu typów urządzeń do obróbki drewna - ZUiUZ sp. j." czytaj dalej

 • 04.08.2017

  Zapraszamy do składania ofert na realizację usługi badań i certyfikacji

  Zaprasza do składania ofert na realizację projektu. czytaj dalej

 • 17.02.2017

  Certyfikacja trzech typów urządzeń do obróbki drewna produkcji Zakładu Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek s.j

  Zapraszamy do składania ofert na realizację projektu zgodnych z zamieszczonym zapytaniem ofertowym. czytaj dalej

Video Tygodnia

Maszyna Tygodnia

Oferta Specjalna

tu jesteś:strona główna >maszyny bandit industries >Maszyny do recyklingu > Beast Model 1680 Electric

Maszyny Bandit Industries

Beast Model 1680 Electric

Beast Model 1680 Electric Model 1680 Electric to doskonała jednostka do stacjonarnej pracy na mniejszych placach składowych materiałów takich jak np. gałęzie, konary, mniejsze karpy korzeniowe, kompost, kora, zrzyny tartaczne, palety i innych opakowania drewniane itp. Model 1680 jest bardzo kompaktową i do tego zaskakująco wydajną jednostką. W wersji elektrycznej jednostka ta będzie tańsza w eksploatacji i prostsza w obsłudze w porównaniu z wersją spalinową. Użytkownicy Modelu 1680E docenia również minimalny poziom emisji hałasu towarzyszący procesowi rozdrabniania. Jednostka posiada gardziel o rozwarciu 24”x 52” (610x1320 [mm]) i w wersji z elektrycznym napędem może być wyposażony w silniki o mocy od 200 do 250 KM.

Model 1680 jest również doskonałą jednostką, która pozwoli zamienić małowartościowe zrębki z odpadów zielonych po pielęgnacji zieleni w wartościowy i jednorodny produkt. Często zrębki z materiału gałęziowego po przetworzeniu konwencjonalnymi rębakami zawierają ponadwymiarowe wtrącenia, które skutecznie eliminuje się poprzez wtórne przetworzenie recyklerem. Zrębki takie mogą być zamienione w pełnowartościowy mulcz, który może zostać użyty w różnorodnych aplikacjach wymagających odpowiedniej jakości zrębków.

Standardowo maszyna oferowana jest z gumowym przenośnikiem podającym 10’ x 52” (3048x1320[mm]), z możliwością zmiany w opcji na stalowy przenośnik listwowy standardu „heavy duty”. Układ jezdny stanowią dwie osie 12000 lbs(5,4 t), zapewniając jednostce trwałą i wytrzymałą platformę holującą.Przenośnik wyrzutowy 15’ x 52” (4575x1320[mm]) standardowo umożliwia podanie urobku na wysokość 2,75 m. Opcjonalnie można wyposażyć w maszynę w składany do jazd transportowy długi przenośnik wyrzutowy, który umożliwi bezpośredni załadunek od góry wysokich przyczep oraz kontenerów. Zdalny sterownik przewodowy wchodzi w skład elementów standardowego wyposażenia Modelu 1680, pozwalając operatorowi kontrolować funkcje układu podającego oraz przepustnicy silnika z pewnej odległości od maszyny. W opcji dostępny jest zdalny sterownik radiowy, który pozwala na bardziej swobodną obsługę urządzenia nawet z kabiny ładowarki.

Elektryczna wersja modelu 1680 w standardowej kompletacji posiada oprócz zasadniczego silnika elektrycznego napędzającego układ rozdrabniający również dodatkowy odrębny silnik elektryczny o mocy 50 KM do napędu układu hydraulicznego. W pakiet elektrycznej jednostki wchodzi soft-start głównego silnika oraz panel rozruchowy dodatkowego silnika układu hydraulicznego. Jednostka elektryczna posiada również układ pomocniczej pompy hydraulicznej zasilanej z akumulatora, co umożliwia przygotowanie maszyny do transportu albo do pracy lub przeprowadzenia obsługi i konserwacji - bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania, możemy operować pewnymi sterownikami hydraulicznymi maszyny.

Beast Model 1680 Electric

Ogólne wymiary 
Szerokość2,4 m
Wysokość3,4 m
Długość9,7 m
Masa8,8 t
Układ Jezdny (Oś)2 osie resorowane, 5,4 t
Hamulcehamulce elektryczne lub pneumatyczne (opcja)
Opony/Felgi(4) 235/75R 17.5" opony/szara felga 8 śrub
Podpora PrzedniaHydrauliczna
Pojemność Zbiornika oleju Hydraulicznego227 l z aluminiowym wskaźnikiem poziomu oleju
ZaczepOczkowy 75 mm
Transporter Podający3048 x 1320 [mm]
Układ Podający 
Walec Podający508 x 1320 [mm]
Gardziel610 x 1320 [mm]
Głowica Frezowa914 x 1320
Przenośnik Wyrzutowy4572 x 1220[mm], stała prędkość, taśma gumowa taśma (z ostrygami) (w opcji dłuższy, składany do transportu)
Wysokość Wyrzutu2,7 m (wysokość dla standardowego przenośnika wyrzutowego)
Zdalny Sterownik PrzewodowyZdalny Sterownik Przewodowy (Sterowanie funkcjami układu podającego, przepustnicą, awaryjne zatrzymanie)
 • Specjalny Kolor Powłoki Lakierniczej
 • Zdalny Sterownik Radiowy
 • Hydraulicznie Sterowany Stół Uchylny 36"
 • Stalowy Przenośnik Podający w M-ce Standardowego Gumowego
 • Hamulce Pneumatyczne w M-ce Standardowych Elektrycznych
 • Głowica Magnetyczna wraz ze Stalowym Fartuchem
ProducentModelMocTyp
WEG20018EP3GRB445T200HPElektryczny
WEG25018ES3GKD447T250HPElektryczny
NazwaKolor
Żółty „Bandit” (Uretan)
Czarny (Uretan)
Zielony (Uretan)
Pomarańczowy Ostrzegawczy (Uretan)
Żółty „Caterpillar” (Uretan)
Biały (Uretan)


wsteczgóra